قروش داکت برق در اصفهان

قیمت فروش داکت برق در اصفهان

برای آگاهی از قیمت فروش داکت برق در اصفهان به صورت عمده این مقاله را تا انتها بخوانید. ما در این مقاله قیمت انواع داکت را در اصفهان بررسی می‌کنیم. نکته قابل ذکر دیگر این است که این قیمتها در زمان نوشتن این مقاله معتبر است طبیعتاً در طول زمان تغییر خواهد کرد.

قیمت انواع سایز داکت برق ساده در اصفهان

برای خرید عمده داکت به عنوان نمونه از میان شرکت‌های مختلف قیمت عمده داکت ساده البرز در اصفهان را بررسی می کند.

قیمت داکت ۱۱ در ۱۱ میلیمتر ۱۸۰۰ تومان، داکت ۱۵ در ۱۰ میلی متر ۱۹۰۰ تومان، داکت شماره ۲ یا ۲۰ در ۲۰ میلی متر ۲۹۰۰ تومان، داکت نمره ۳ یا ۳۰ در ۳۰ میلی متر ۵۳۰۰ تومان، داکت ۴ یا ۴۰ در ۴۰ میلی متر ۷۵۰۰ تومان و ‏داکت ۱۰۰ در ۴۰ میلیمتر ۱۶۰۰۰ تومان میباشد.

قیمت عمده برخی از انواع سایز داکت برق شرکت البرز در بالا ذکر شد برای آگاهی از سایر داکتهایی که ذکر نشده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع سایز داکت برق

قیمت انواع داکت دیواری در اصفهان

وقتی صحبت از داکت برق و شبکه به میان می آید معمولا  ذهن ها به سمت داکتهای دیواری میرود، این بار قیمت‌ انواع داکت دیواری سوپیتا را بررسی میکنیم.

داکت ساده طرح چوب سوپیتا قیمت ۲۶۷۰ تومان، ترانکینگ ۱۰۰ در ۵۰ با درب سوپیتا ۱۸۶۰۰ تومان، داکت ساده سوپیتا سفید رنگ قیمت ۲۰۲۰ تومان، زانویی خارجی ۱۰۰ در ۵۰ سوپیتا ۶۹۰۰ تومان، زانوی تخت ۱۰۰ در ۵۰ میلیمتر ۹۰ درجه سوپیتا ۸۱۰۰ تومان، داکت ساده طوسی سوپیتا ۲۰۲۰ تومان، ترانکینگ ۱۵۰ در ۵۰ سوپیتا ۴۶۰۰۰ تومان میباشد.

همان طور که می‌دانید داکت و ترانکینگ سوپیتا از برندهای داخلی و با کیفیت می باشد که در بالا قیمت‌ عمده داکتهای این شرکت را ملاحظه نمودید.

انواع داکت دیواری

قیمت عمده انواع داکت برق رنگی

انواع داکت رنگی برق و شبکه جهت زیبایی بیشتر و سازگاری رنگی با محیط مورد استفاده، تولید شده اند که توسط شرکت های گوناگون به بازار عرضه شده است در ادامه قیمت بعضی از آنها را از شرکتهای مختلف بررسی می کنیم.

اما قیمت داکت رنگی، داکت شیاردار طوسی البرز قیمت ۲۹۰۰ تومان، ترانکینگ ۱۵۰ در ۵۰ طرح چوب سوپیتا ۵۷۰۰۰ تومان، داکت ساده طرح چوب سوپیتا ۲۰۰۰ تومان، داکت شیاردار طوسی البرز ۴۸۵۰ تومان میباشد.

داکتهای رنگی به نظر برخی افراد، از بازار پسندی خوبی برخوردارند اما این موضوع بستگی به محیط مورد استفاده دارد، در کل داکت های سفید پلاستیکی فروش بالاتری دارند. برای اطلاع از قیمت سایر انواع داکت برق رنگی در اصفهان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

داکی برق رنگی

مقایسه قیمت داکت فلزی برق با داکت پلاستیکی  pvc

داکت برق فلزی با توجه به مقاومت بیشتر آن در برابر عوامل محیطی در برخی کاربردها گزینه مناسب تری هستند.  از نظر قیمت با توجه به قیمت مواد اولیه  برای ساخت داکتهای فلزی، طبیعتاً قیمت تمام شده آن نیز نسبت به داکت های پلاستیکی یا pvc بالاتر است.

بدیهی است استفاده از داکتهای فلزی در محیط های مسکونی یا اداری مناسب نمی باشد و در چنین محیط هایی استفاده از داکتهای پلاستیکی هم از لحاظ قیمت و هم کارایی به صرفه تر است.

داکتهای فلزی بیشتر در محیط‌های باز، محیطهای صنعتی و گودال آسانسور استفاده می شود.

در پایان، همانطور که عرض شد میتوانید جهت استعلام قیمت به روز و خرید و فروش انواع داکت و ترانکینگ برق و شبکه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در تماس باشید:
مشاوره و فروش: محبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۰۲۷۱۵۲۵۶۴
ایمیل:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

click to call