قیمت داکت ساده البرز

بهترین قیمت داکت ساده البرز + لیست قیمت

سعی داریم در این سایت بهترین قیمت داکت ساده البرز را ارائه کنیم. داشتن بهترین قیمت به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که از آن جمله می‌توان به خرید مستقیم از کارخانه اشاره کرد. همچنین فروشنده باید سود منصفانه‌ای برای فروش داکت در نظر بگیرد تا در نهایت بتواند بهترین قیمت فروش آن را به خریداران پیشنهاد بدهد.

چرا قیمت داکت ساده البرز مهم است؟

دانستن قیمت داکت، اصلی ترین عامل برای تصمیم گیری جهت خرید داکت است، از آنجا که کیفیت محصولات شرکت های معتبر تولید کننده داکت پس از سال ها حضور در بازار برای خریداران مشخص شده است، اطلاع از قیمت فروش داکت می تواند آخرین قدم تصمیم گیری برای خرید داکت باشد.

شرکت داکت البرز همواره به تولید داکت و ترانکینگ های با کیفیت معروف بوده و هر روزه مشتریان زیادی برای اطلاع از قیمت فروش داکت البرز با ما تماس میگیرند.

قیمت داکت ساده

لیست قیمت داکت ساده البرز

داکت ساده یا داکت خانگی که برخی آن را با نام داکت معمولی هم می شناسند، کانالی دربدار است که از آن به عنوان مسیر و محافظی برای عبور کابلهای برق، تلفن و شبکه استفاده می شود. همچنین داکت به زیبایی محیط مورد استفاده کمک می کند و شلوغی و سردرگمی ناشی از استفاده از سیم های جدا از هم را از بین میبرد. چنانچه بخواهیم سیم‌های برق را همراه با کابل شبکه یا تلفن از یک داکت عبور دهیم باید از داکتهای پارتیشن دار استفاده کنیم. خوشبختانه داکت پارتیشن دار البرز این مشکل را حل کرده است. قیمت مناسب داکت و ترانکینگ های البرز با توجه به کیفیت بالای آن همه روزه باعث شده یکی از انتخاب های اصلی از بین برندهای مختلف، داکت البرز باشد.

در اینجا لیست قیمت داکت ساده البرز را ارائه می کنیم. برای خرید عمده این محصول میتوانید با ما در تماس باشید و از تخفیف هایی که نسبت به این قیمت‌های اعلام شده برایتان در نظر گرفته ایم آگاه شوید:

به این قیمت بسته به میزان خرید تخفیف تعلق میگیرد
لیست قیمت داکت ساده البرز در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۸
ارتفاع (میلیمتر)عرض (میلیمتر)متراژ در بستهبهای هر متر (تومان)
۱۱۱۱۱۰۰۱۸۵۰
۱۰۱۵۱۰۰۲۰۰۰
۱۶۱۶۱۰۰۲۴۰۰
۱۸۱۸۸۰۲۶۰۰
۲۰۲۰۱۰۰۳۰۰۰
۲۰۲۵۸۰۳۱۰۰
۳۰۳۰۶۰۵۵۰۰
۴۰۳۵۴۰۷۰۰۰
۲۵۴۰۵۰۶۳۰۰
۴۰۴۰۳۲۷۸۰۰
۴۰۴۵۳۲۷۳۵۰
۳۰۵۰۳۲۸۰۰۰
۴۰۵۰۳۰۸۷۰۰
۴۰۶۰۲۴۱۰۵۰۰
۴۰۹۰۱۶۱۳۲۰۰
۴۰۱۰۰۱۲۱۷۲۰۰
۶۰۳۵۲۴۹۲۰۰
۶۰۴۵۲۴۱۱۳۰۰
۶۰۶۰۲۴۱۳۲۰۰
۶۰۹۰۱۸۱۶۰۰۰

لیست قیمت داکت تابلویی البرز

داکت تابلویی یا داکت صنعتی یا همان داکت شیاردار البرز به منظور استفاده در تابلوهای برق فشار قوی و تابلو برق فشار ضعیف تولید شده است. وجود شیارها در دیواره های کناری این داکت باعث شده تابلو سازان در هر نقطه دلخواه کابل ها را از داکت خارج و به مسیر مورد نظر هدایت کنند. استفاده از این نوع داکت در تابلو های برق باعث سازماندهی کابل ها در آن می شود و از شلوغی و نامرتب بودن تابلو جلوگیری می کند.

لیست قیمت داکت صنعتی شرکت البرز را مشاهده کنید:

به این قیمت بسته به میزان خرید تخفیف تعلق میگیرد
لیست قیمت داکت شیاردار البرز در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۸
ارتفاع (میلیمتر)عرض (میلیمتر)متراژ در بستهبهای هر متر (تومان)
۲۰۲۰۱۰۰۳۴۰۰
۲۰۲۵۸۰۳۷۰۰
۳۰۳۰۶۰۶۵۰۰
۴۰۳۵۴۰۸۵۰۰
۴۰۴۵۳۲۸۹۰۰
۴۰۵۰۳۰۱۰۵۰۰
۴۰۶۰۲۴۱۲۵۰۰
۴۰۹۰۱۶۱۵۶۰۰
۶۰۳۵۲۴۱۱۰۰۰
۶۰۴۵۲۴۱۳۵۰۰
۶۰۶۰۲۴۱۵۶۰۰
۶۰۹۰۱۸۱۹۰۰۰
قیمت داکت شیاردار

لیست قیمت داکت زمینی البرز

داکت کف خواب یا زمینی که به آن داکت کف یا داکت کفی هم گفته می شود یکی از انواع داکت پرکاربرد در بازار می باشد. حتی شما وقتی در منزل یا محل کار خود کابل های زیادی روی زمین دارید می توانید با استفاده از این داکت محیط منزل یا محل کار خود را مرتب کنید و خیالتان را از باب برخورد افراد با سیم هایی که روی زمین رها شده اند راحت کنید.

داکت زمینی البرز در سه سایز تولید شده است است که حداکثر ارتفاع آن ۱۹ میلی متر می باشد و کمترین ارتفاع آن ۱۲ میلیمتر است. این ارتفاع کم باعث می شود که از برخورد پای افراد با داکت کف خواب جلوگیری شود.  همچنین نیم گرد بودن شکل این داکت نیز به این موضوع کمک می کند.

قیمت داکت زمینی

شرکت البرز داکت های کف خواب خود را از نوع پشت چسب دار تولید کرده است. بدین ترتیب دیگر نیازی به استفاده از ابزار خاصی برای نصب آن نیست و با کندن لایه روی چسب پشت داکت به راحتی آن را می‌توانید روی زمین نصب نمایید.

برای اطلاع از قیمت داکت کف خواب البرز لیست زیر را ببینید:

به این قیمت بسته به میزان خرید تخفیف تعلق میگیرد
لیست قیمت داکت کف خواب چسبدار البرز در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۸
ردیفارتفاع (میلیمتر)عرض (میلیمتر)متراژ در بستهبهای هر متر (تومان)
۱۱۲۵۰۳۰۱۲۶۰۰
۲۱۸۷۰۲۰۱۹۰۰۰
۳۱۹۹۰۲۰۲۵۰۰۰

در نهایت برای استعلام قیمت فروش عمده داکت و ترانکینگ و اطلاع از میزان تخفیف ها با ما در تماس باشید.

[sc name=”tamas-2″]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *